Prawosławna Liturgia po polsku (Orthodox Liturgy in Polish), znasz to? zapraszamy do obejrzenia, odpady z budów, wywóz. Trwa m s s.

Tytuł

Prawosławna Liturgia po polsku (Orthodox Liturgy in Polish).

Statystyki

Liczba odsłon 54846, ocena otrzymana 235.

Czas

Czas trwania: m s


Komentarze

- Poznaj komentarze, lub zobacz, sam dodawaj i dziel się z innymi.
- very good
- Thank you from the member of the Russian Orthodox Church!
- Piekne, pozdrawiam
- Więc i ja zaproszę na liturgię w języku polskim w Białymstoku w cerkwi św. Ducha(Antoniuk Fabryczny) w każdą niedzielę o 8.30 :)
- Zapraszam na liturgię w języku polskim w Gdańsku (cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja) w zazwyczah trzecią niedzielę miesiąca na 8:00.
- Prawosławni uczą się języka cerkiewno-słowiańskiego od dzieciństwa, ale po co jest ten język, przecież każdy kraj który ma tą religie jako główne wyznanie i inne kraje, to powinny mówić, śpiewać itp. Po języku narodowym np.: Rosja po rosyjsku, Ukraina po ukraińsku, Białoruś po białorusku a Polska po polsku itd.
- Замечательная Литургия!  Все песни узнаваемы!  Красиво поют!
- Красота!
- This is beautiful, those ringing bells ringing so clear! I have been studying Orthodoxy just a bit and am very interested so it was especially nice to stumble on this video, especially to hear Polish (one of the ethnicities I belong to). It would be nice to see an English translation for the lyrics. Thank you very much for hosting this!
- Considering the dialogue between Rome and the Orthodox Churches, most of these comments are really sad.  Popes, JP II, Benedict and Francis along with the Ecumenical Patriarch encourage us to pray for dialogue and reconciliation between both Churches so that the Body of Christ may be one.  Both Church share so much in common.  
- Czemu wycięte są Słowa Ustanowienia? 
- 52:54 `Anaphora. To lift up on high. Podniesic ot dol, na wierch. Ofijara Panska nasza Jezusa, damy w laske, na ofiare do Boga Ojca Najwyszego.

Ta liturgia jest bardzo ladna, ale, szypszej, jest slabna, skoro spiewajcie, to jest wesoly uroczystoszcz, a nie pogrzeb, jak Krakowska wesela. czesie sie ze jest Polska Liturgia, nu, ruszaj sie. ;-)
- Pieknie .
- Do Pana módlmy się...
W podróży słucham tego nagrania i dziękuję za nie
- Piekne!, pozdrowienia, jestem Prawoslawny.
Magnificient!. I'm Christian Orthodox  :)
- St. Peter, yuu are wrong and anthema sis quis veritas Chisti apud Constantinoplaam est, quia Roma corrupta et meretrix
- Przepiękne.
 Wie ktoś może co za pieśń śpiewana jest od 0:41:00?
- Serbian Roman Catholics? We are Orthodox Christians!
- Свака теби част брате!